O autorze
Jacek Rostowski. Od listopada 2007 do 2013 roku minister finansów w rządzie Donalda Tuska, poseł na Sejm VII kadencji, wcześniej wieloletni wykładowca akademicki na University of London. W 1995 r. mianowany profesorem ekonomii przez uczelnię Central European University w Budapeszcie. Tam też pełnił dwukrotnie funkcję dziekana Wydziału Ekonomii (1995-2000 i 2005-2006), współzałożyciel Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych. Syn Romana Rostowskiego – osobistego tłumacza Tomasza Arciszewskiego, premiera RP na uchodźstwie. Autor licznych publikacji poświęconych problematyce integracji Unii Europejskiej, polityki monetarnej, polityki kursowej i transformacji gospodarek postkomunistycznych. Prywatnie wielbiciel Queen, Cream i Jacques’a Brel’a oraz Szekspira i Sławomira Mrożka.

Facebook
Twitter

Niestety...

Już trzeci poseł PiS mija się z prawdą mówiąc, że twierdziłem, że opozycja jest zbędna. Prawda jest taka, że ja ubolewałem nad tym, że część opozycji nie wprowadza nic pozytywnego do naszej polityki europejskiej i wobec tego, w tym zakresie, jest zbędna. Poniżej moja pełna wypowiedź:


Dlatego chcę zapewnić posła Szczerskiego, że mimo jego obaw, nie uważam go ani za zbędnego polityka PiS, ani tym bardziej za zbędnego człowieka.
Trwa ładowanie komentarzy...