O autorze
Jacek Rostowski. Od listopada 2007 do 2013 roku minister finansów w rządzie Donalda Tuska, poseł na Sejm VII kadencji, wcześniej wieloletni wykładowca akademicki na University of London. W 1995 r. mianowany profesorem ekonomii przez uczelnię Central European University w Budapeszcie. Tam też pełnił dwukrotnie funkcję dziekana Wydziału Ekonomii (1995-2000 i 2005-2006), współzałożyciel Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych. Syn Romana Rostowskiego – osobistego tłumacza Tomasza Arciszewskiego, premiera RP na uchodźstwie. Autor licznych publikacji poświęconych problematyce integracji Unii Europejskiej, polityki monetarnej, polityki kursowej i transformacji gospodarek postkomunistycznych. Prywatnie wielbiciel Queen, Cream i Jacques’a Brel’a oraz Szekspira i Sławomira Mrożka.

Facebook
Twitter

Niestety...

Już trzeci poseł PiS mija się z prawdą mówiąc, że twierdziłem, że opozycja jest zbędna. Prawda jest taka, że ja ubolewałem nad tym, że część opozycji nie wprowadza nic pozytywnego do naszej polityki europejskiej i wobec tego, w tym zakresie, jest zbędna. Poniżej moja pełna wypowiedź:


Dlatego chcę zapewnić posła Szczerskiego, że mimo jego obaw, nie uważam go ani za zbędnego polityka PiS, ani tym bardziej za zbędnego człowieka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...